RPM Sondaj Ekipmanları

Ulusoy Su Pompaları

Biz; su pompaları sektöründe faaliyet gösteren, Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, 5000m2 alan üzerinde kurulu modern üretim tesisinde üretim yapan, bugüne kadar öz varlıkları ile emin adımlarla büyümüş ve büyüyecek, Türk ve dünya standartları çerçevesinde ISO:9001:2008 kalite yönetim sistemini aktif olarak kullanan, Ürün çeşitliliğini hızla artıran, müşterilerimizin ve girdiğimiz pazarların ihtiyaçlarına ve değişen koşullarına hızlı reaksiyon gösteren, çevre ve insan sağlığına saygılı, müşteri memnuniyetini esas alan ürün ve satış sonrası hizmetleri sunan, bir firmayız.

Yurtiçi pazarının yanı sıra yurtdışında da bilinen bir marka olma yolunda çalışmak; Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak; Gelişen teknolojilere hızlı şekilde entegre olmak; Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın koşulsuz mutluluğunu sağlamak hedeflerimizdir.

Kaliteden ödün vermeden kalite-fiyat dengesini sağladığına inandığımız ürünlerimiz, kalite yönetim sistemimizin süreçleri doğrultusunda tedarik zincirinin her noktasında titizlikle kontrol edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Satış sonrası hizmetler departmanının geri bildirimleri ile kalite sistem yönetimi tarafından gerekli görülen değişiklikler, süreçlerde ve uygulamada hızlı bir şekilde güncellenmek suretiyle en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Firmamızda, deneyimleri ile değer katacağına inanan, ekip ruhu ile çalışacak, teknolojiyi takip eden, firmamızın temel prensipleri ile uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıda ilgili başvuru formunu doldurduğunuzda İnsan Kaynakları departmanımızda kayıt altına alınmakta, ihtiyaç duyulduğunda öncelikle bu kayıtlar incelenmektedir.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU