RPM Sondaj Ekipmanları

Konya Sondaj

KONYA SONDAJ; 1991 yılından bu yanaSondaj Makinası imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.
 
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Konya Sondaj" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Bu nedenle biz; " Önce kalite " diyoruz...
 
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.
 
Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır. 
 
Firmamızın imalat, satış ve pazarlamasını yapmış olduğu Sondaj Makinalarında her zaman kaliteli malzeme kullandık ve kullanmaya da devam ediyoruz.
 
İmalattaki tecrübemiz ve konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük guru ve onur duyuyoruz.
 
Misyonumuz, 
 
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, satış ve pazarlamasını yaptığımız Sondaj Makina ve ekipmanl ihtiyaçlarını  hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılayarak,  müşterisine  kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz,
 
Sondaj Makina imalat sektöründe, makinaya ihtiyaç hasıl olduğunda servis, işcilik ve malzeme kalitesi olarak hep aranılan ve anılan firma olmaktır.
 
Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU