RPM Sondaj Malzemeleri

Karacadağ Mühendislik Sondaj

Karacadağ Mühendislik, verdiği mühendislik hizmetlerini kaliteli, taahhüt ettiği sürede, ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel, eksiksiz ve müşteri taleplerini sağlayacak şekilde yapmayı hedef almıştır. Firmamız, yapılanmasını geniş bir yelpaze üzerine kurarak projelerin; fizibilite, tasarım, boyutlandırma, planlama, yönetim ve imalat aşamalarındaki her türlü mühendislik hizmetlerini üstlenebilmeyi amaçlamaktadır.

Karacadağ Mühendislik, yaptığı işlerde Ekonomi, Statik ve de Fonksiyonelliği ön planda tutarak taahhütlerini zamanında yerine getirmeyi prensip edinmiştir. Mimari ile Statiğin uyumlu olarak birleştirilmesindeki başarı bir tercih sebebi olarak algılanmalıdır. Ayrıca Ekonomik Konjonktürün önem kazandığı günümüzde gereksiz maliyet artışlarından kaçınıp Tekniğin ve Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak “Ekonomik Yapı” üretimine özen gösterilmiştir.

Karacadağ Mühendislik olarak müşteri memnuniyeti bizim için en ön planda olmuştur. Firmamız, Statik Projeleri sadece hazırlamak değil, tamamlanan projeleri tüm resmi mercilerden hızlı ve sorunsuz bir şekilde onaylatmayı ve uygulama sırasında çıkabilecek sorunları mahallinde acilen çözüme kavuşturmayı prensip edinmiştir.

Gerek proje safhası, gerek onanma ve uygulama safhasında karşılaşılan güçlükleri Mühendislik Formasyonunu en üst seviyede tutarak en ideal çözüme kavuşturmak önemli hedeflerimizden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

SU ARAMA
KUYU RUHSATI ALMA
BİNA TEMEL ZEMİN ETÜTLERİ
İMAR PLANINA ESAS JEOTEKNİK ETÜTLER
HEYELAN ETÜTLERİ
YOL GÜZERGAH ETÜTLERİ
DEMİRYOLU GÜZERGAH ETÜTLERİ
SULAMA KANALLARI GÜZERGAH ETÜTLERİ
TÜNEL PROJELERİ
TÜNEL KONTAK VE KONSALİDASYON ENJEKSİYONU
YER ALTI YAPILARI
BARAJ VE GÖLET JEOTEKNİK ETÜTLERİ
BARAJ VE GÖLET PERDE VE KAPAK ENJEKSİYONU
ARITMA TESİSLERİ VE ANA KOLLEKTÖRLERİ
HİDROELEKTRİK SANTRALİ VE REGÜLATÖRÜ JEOTEKNİK ETÜTLERİ
HİDROELEKTRİK SANTRALİ VE REGÜLATÖRÜ PERDE VE KAPAK ENJEKSİYONU
HİDROJEOLJİK ETÜT
MADEN ARAŞTIRMA SONDAJLARI
ÇED RAPORUA ESAS JEOLOJİK VE JEOTEKNİK ÇALIŞMALAR
DERİN SU SONDAJLARI
JEOTERMAL SONDAJLAR
MİNİ KAZIK UYGULAMALARI
FORE KAZIK UYGULAMALARI
JEOFİZİK ETÜTLER
SİSMİK YÖNTEM
JEORADAR
JEOTERMAL SAHA ETÜTLERİ

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU