RPM Sondaj Ekipmanları

Aktek Endüstriyel

AKTEK ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE ENSTRÜMANTASYON LTD.ŞTİ.

2002 yılında İstanbul'da kurulmuş olan AKTEK ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE ENSTRÜMANTASYON LTD. ŞTİ., konusunda eğitimli seçkin mühendis kadrosuyla Endüstriyel Enstrümantasyon konusunda mühendislik ve mümessillik hizmetlerini vermektedir. Mümessili olduğu firmaların ürünleri ile ülkemizde her tür endüstriye yönelik, üretimde kaliteyi ve verimliliği artıran yüksek teknoloji enstrümanları sunan şirketimiz, sürekli yenilenen bilgisi, tecrübesi, titizliği ve en iyiyi elde etme azmi ile müşterilerine satış öncesinde optimum çözüm üreterek ve satış sonrasında hızlı servis desteği vererek, her zaman mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

2008 yılından sonra oluşturduğu AKTEK markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan AKTEK, size kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

AKTEK, çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerinin istekleri ile birleştirerek, kendini ve üretimini sürekli geliştirmektedir. Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen AKTEK, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır. AKTEK ailesi, insana, topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir. AKTEK, müşterilerini gelecekte de dostu olarak görmeyi temenni etmektedir.

AKTEK ailesi olarak, bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz. Bu amaç ile faaliyet alanlarımız; mümessillik, mühendislik, proses kontrolde çözüm üretme, satış sonrası servis desteği ve eğitim olarak belirlenmiştir.

Her biri konusunda uzman mümessilliklerimiz ve seçkin mühendis kadromuzla AKTEK;

Debi

Basınç

Seviye

Sıcaklık

Kalibrasyon

Kaydedici

Valf

Gösterge

Analiz

Konularında enstrüman gereksinimleriniz ve sorunlarınızın çözümü için siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan kıvanç duyar.

NEDEN AKTEK?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, hizmette kullanacağı ürünleri müşteriye asgari maliyet ve yüksek verimlilik esasına göre seçer.

Elemanlarını mesleğini seven ve hizmet verimliliğini en üst düzeyde tutacak kişilerden seçer.

İş kanunu, SSK kanunu ve T.C kanunlarının gerekleri istisnasız yerine getirilir. Böylelikle müşterilerini ve çalışanlarını tüm kanunlar karşısında korur.

Müşterilerini artan maliyetler karşısında titizlikle korur.

Güçlü mali yapısı ile müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunar.

Hizmet aşamalarının tamamını belgelendirerek müşterilerine sunar.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU