RPM Sondaj Ekipmanları

Adalıoğlu Teknik Sondaj

Adalıoğlu Teknik Sondaj Hidrofor Su Pompaları

Sektörde gelişen teknolojiyi takip eden, ekip ve makinalarımızla Düzce ili ve çevre illerdeki çok sayıda kurum ve kuruluşa "su sondaj" çalışmasında bulunan firmamız, "Adalıoğlu Teknik" işletmesi olarak; derin kuyu, normal kuyu, kompresörle kuyu temizleme (kuyu ruhsatı ve kullanım belgesi), dalgıç pompa satışı ve montajı, yeraltı suyu arama işlerini başarıyla yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermiş ve vermeye de devam edecektir.

Su Sondaj - KUYU yapımı konusunda; gerek su sondajı yaptıran işverenlere gerekse diğer sondaj firmalarına, jeolojik-jeofizik-hidrojeolojik etüt safhasından başlayıp, kuyu tasarımı, yapılan kuyuların litolojik çalışmaları ve teçhiz programları, tecrit yöntemleri, kuyu içi loglarının alınması ve değerlendirilmesi , su verim ve seviye ölçümleri, pompa seçim ve sistem dizaynı, su raporları, sondaj sırasında karşılaşılan sorunların çözülmesi gibi bir çok konuda danışmanlık ve mühendislik hizmetleri vermekte, bu sayede yapılan çalışmalardan en iyi sonucun en ekonomik şekilde elde edilmesine katkıda bulunmaktadır.

Yeni ürünler geliştirmek, bu süreçte yüksek kaliteyi yakalamak ve sürdürmek; Adalıoğlu Teknik' in hedefidir. Adalıoğlu Teknik' in üstünlükleri, müşteri odaklı çalışmalarından kaynaklanır. Adalıoğlu Teknik çalışanları, takım ruhu ile en mükemmel ürünü geliştirmek ve kullanım yaygınlaşan sağlamak için hizmet verirler.

Çalışanları, müşterileri ve dünya ile ilişkilerinde Adalıoğlu Teknik, yaşam kalitesini yükseltmek, yenilikçilik, mükemmeliyet hedefli, dürüstlüğe, insana ve çevreye saygılı kurum kültürü, dünya görüşü ile fark yaratır ve bununla gurur duyar...

Uzman Ekip: Uzun yıllar sektöründe uzmanlaşan kadrosuyla profesyonel hizmet vermek görevimiz.
Kaliteli Ürünler: Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürün tedariği ve konusunda uzman yönlendirme.
Geniş Makina Parkuru: Bölgenin en geniş, en yeni, sürekli büyüyen makina parkuru ile hizmetinizdeyiz.

Sondaj - Sıhhi Tesisat ve Hidrofor, Su Pompaları, Yangın Pompaları - Satış ve Bakım Hizmetleri

HİZMETLER:

Yeraltı Su Tespiti

Su Sondajı

Kuyu Temizleme

Sıhhi Tesisat

 

ÜRÜNLER:

Su Pompaları

Hidroforlar

Genleşme Tankı

Dalgıç Pompalar

Fittings Malzemeler

Plastik Kangal Boru

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU