Dena Teknik

DENA TEKNİK San. Tic. A.Ş. olarak 2001 Yılında İstanbul Boğazının kıyısında 100 yıllık bir okulun bahçesinde başlayan hikayemiz altı yıl boyunca okyanuslarda yüzen gemilerin makina dairelerinde geçtikten sonra, 2011 den beri ise uluslararası markaların içinde yoğun ve sürekli çalışarak bugün devam ediyor. Alanın dışına neredeyse hiç çıkmadan, öğrenilen teorik bilgilerin yıllardır işlenerek birikmesi ve donanımların güçlenmesi ile birlikte bugün resmi olarak siz değerli müşterilerimizin portföyüne sunulmuştur.
1- Atlas Copco Makina İmalatları A.Ş. ENDÜSTRİYEL TEKNİK EGE BÖLGE YETKİLİ BAYİİ
2- PQWT-GT Otomatik Analiz Jeofizik Dedektörü
Türkiye de ağırlıklı olarak kullanılan özelliği ise su arama ve sondaj operasyonları amaçlıdır. Hunan Puqi Jeolojik Keşif Ekipmanları Enstitüsü ve Hunan Puqi Su Ortamı Enstitüsü Co. Ltd. tarafından yeni geliştirilen sekizinci nesil çok kanallı arama cihazıdır ve doğal elektrik alan frekansı ilkesine dayanmaktadır. seçim yöntemi. Yeraltı su kaynaklarında, jeolojik yapılarda, maden damarlarında, maden tünellerinde, oyuklarda, karstik mağaralarda, karınca yuvalarında, mayınlı alanlarda, baraj boru taşmalarında, heyelanlarda ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu enstrüman serisi, veri toplama sistemi, veri işleme sistemi, otomatik haritalama sistemi, otomatik analiz sistemi ve devre sistemi dahil olmak üzere PQWT'nin 5 bağımsız buluş patentini birleştirir. Çok kanallı ve çok frekanslı eş zamanlı veri toplamayı gerçekleştirir, doğal elektrik alan kaynağının zaman farkından kaynaklanan kararsız faktörlerin etkisini tamamen çözer ve doğruluğu ve iş verimliliğini büyük ölçüde artırır. Cihaz, toplanan verileri işleyebilir, otomatik olarak gerçek zamanlı olarak eğri haritası, profil haritası ve 3B - 3D görüntüler çizebilir ve jeolojik yapıları hızlı ve etkili bir şekilde analiz etmek için bilimsel bir temel sağlamak üzere anormal alanları otomatik olarak analiz edebilir.
Ürün Özellikleri:
1. Otomatik analiz: Cihaz, anormal alanı tek bir tıklama ile analiz eder.
2. Otomatik haritalama: Eğri haritasını, profil haritasını ve 3D görselleştirmeleri otomatik olarak çizin.
3. Kararlı ve güvenilir: Tek seferlik kablolama ile 18 nokta verisi toplayın.
4. Artım fonksiyonu: İnceleme hattının önünde ve arkasında ek ölçümler yapılarak jeolojik yapının uzantısı analiz edilebilir.
5. Veri depolama: Jeofizik keşif raporlarının üretimini kolaylaştırmak için 999'dan fazla araştırma hattının eğri haritasını, profil haritasını ve 3D renderlarını saklayabilir.
Sizlere sunduğumuz ürünümüz; yeraltı su kaynakları, jeolojik yapılar, su damarları, maden damarları, maden tünelleri, oyuklar, karst mağaraları, karınca delikleri, mayınlı alanlar, baraj boru dalgalanması, heyelanlar ve diğer alanların analizini yapabilmektedir. Enstrüman toplanan verileri işleyebilir, otomatik olarak eğri haritası, profil haritası çizebilir ve gerçek zamanlı olarak 3D görüntüler ve anormal alanları otomatik olarak analiz eder, böylece jeolojik yapıları hızlı ve etkili bir şekilde analiz etmek için bilimsel temel sağlar. 150-300 mt derinlik özellikli olan cihazımız 6-8 dakika içerisinde analizi tamamlayarak sizlere gerçek görsel analizi verebilmektedir. Bu alanda kendini ispatlamış ve kanıtlamış bir cihazdır. Ürünü bizlerden satın alan ve kullanan müşterilerimiz memnuniyetlerini bildiriyorlar. Ürüne ait bazı detaylı bilgiler mevcuttur ancak, ürün seçimi, fiyat ve teslimat ile alakalı ve diğer merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizi direkt arayabilirsiniz.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
Kapalı-
MENU