RPM Sondaj Ekipmanları

Met-Has Sondaj Dalgıç Pompa

Muğla da yılların tecrübesi ve geniş araç filosu ile Met-Has Sondaj Dalgıç Pompa hizmetinizde...

Firmamız faaliyetlerine 1987 yılında D. Mehmet BARUT tarafından Ortaca Sanayi Sitesinde sondaj kuyusu işiyle başlamıştır. 1989 yılında milli pompa imalatı ile imalat sektörüne ilk adımını atmıştır. 1993 yılında dalgıç pompa imalatına girerek bölgede önemli bir pazar payına sahip olan firmamız 2000 yılında CNC torna ve CNC dik işlem makineleri ile seri üretime geçmiştir. 2003 yılında ise ISO 9001:2008 - TSE – ISO 14001:2004 - İmalata Yeterlilik Belgesi – Hizmet Yeri Yeterlilik - Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik belgelerini alarak kalitemizi onaylatmış bulunmaktayız.
Firmamız faaliyetlerine sondaj kuyu açımı, dalgıç pompa imalatı, sondaj makinesi ve ekipmanları imalatı, damla sulama sistemleri, jeofizik-hidrojeolojik etüt ve soğuk hava depo tesisi hizmetleriyle devam etmektedir.
Müşteri memnuniyetini esas alarak kuruluşundan bugüne kadar gerek kalite, gerekse kapasite açısından en yüksek seviyelere ulaşmak için çalışmalarımıza her geçen gün teknolojik yeniliklerle siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Methas Sondaj Dalgıç Pompa
Dalgıç Pompa İmalatı
Sondaj Kuyu Açımı
Mühendislik Hizmetleri
Dalgıç Pompa Satışı ve Servisi
Dalgıç Pompa Yedek Parça Satışı
Hidrojeolojik Etüt
Kuyu Temizleme İşlemi
Drenaj Uygulamaları
Damla Sulama Sistemi Uygulamaları
Önyüklemeli Su Sayaçları

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU