RPM Sondaj Malzemeleri

Jes Sondaj Mühendislik

Mermer, Maden Sondajı ve Saha Çalışmaları

Karotlu zemin ve kaya sondajları

Kömür

Bakır

Krom

Demir

Altın

Mermer

Traverten

Bej

Granit

Sahaların jeolojik etüt çalışmaları

Jeoradarla yeraltı yapısının belirlenmesi

Genel Jeoloji, Hidrojeoloji, Mühendislik Jeolojisi ve Maden Jeolojisi Haritalarının yapımı

Tenör ve rezerv hesaplamalarına yönelik maden sondajları

Özel amaçlı sondajlar ( y.s.s. ölçümü, paratoner yerleştirilmesi vb.)

 

Jessondaj Ltd. Şti. Türkiye’nin her bölgesinde bulunan mermer, kömür, krom, bakır, altın, demir ocaklarında makina ve ekipmanlarımız karotlu ‘Wire-line’HQ ve NQ zemin sondaj kuyularını yapabilecek şekilde modernize edilmiştir.

HES-RES-GES Baraj ve Gölet Etütleri, İmar Planı Etüdleri, Karayolu-Tünel ve Güzergah Etütleri, Kanalizasyon ve İçme suyu Hatları Etüdü, Arıtma Tesisi Etütleri, Temel Mühendisliği Etütleri ve Sismik Etütler alanlarında hizmet sunulmaktadır. Ayrıca sondaj ile birlikte basınçlı su deneyi, sızma, Standart penetrasyon, Konik penetrasyon deneyleri yapılarak zemine ait mühendislik parametreleri elde etmekteyiz.

Profesyonel mühendisleriyle deneyimli personeliyle kaliteli hizmet sunabilmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev süresince güvenirliğinden hiç taviz vermeyen şirketimiz iş alanında söz sahibi bir konumdadır. Gerekli bütün araç ve makina parkına sahip olan şirketimiz ihtiyaç duyulan sondaj ve arazi çalışmalarına en ekonomik ve en kısa zamanda Türkiye’nin her bölgesinde 7/24 gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz mermer ve maden sahaları alım, satım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirket olarak sizlerle beraber çalışmayı ümit eder saygılarımızı sunarız.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU