RPM Sondaj Malzemeleri

Güney Yıldızı Petrol Üretim Sondaj

GÜNEY YILDIZI PETROL ÜRETİM, SONDAJ MÜTEAHHİTLİK VE TİCARET A.Ş. (GYP)

1998’de Adıyaman’da kurulmuş olan Güney Yıldızı Petrol Üretim, Sondaj Müteahhitlik ve Ticaret A.Ş. (GYP) yüzde yüz iştirakli dikey entegre bağımsız petrol ve doğal gaz şirketidir. Grup içindeki diğer yan kuruluşlar ile birlikte GYP’nin 50 yıllı aşkın endüstri tecrübesi vardır. Bu geçmiş ve teşkilatın dinamik ve girişimci yetenekleri GYP’nin hem ülkede hem de ülke dışında hızla genişlemesini mümkün kılmış, ülkenin önde gelen petrol ve doğal gaz arama, sondaj, üretim ve petrol hizmetleri sunan kuruluşlarından birisi yapmıştır. 1000’den fazla çalışanı ile üç kıtada beş ülkede faaliyet gösteren GYP, alanında mükemmel ve saygın bir petrol ve doğal gaz şirketi olmaya kararlıdır.

Yan kuruluşları ile birlikte GYP Türkiye’de 384.496 akre arama ruhsatına ve üretim sahasına sahiptir. GYP, Türkiye içinde faaliyet gösteren yerli veya yabancı şirketler arasında en büyük imtiyaz sahiplerinden birisidir. GYP imtiyazlarının çoğunluğu Irak sınırlarında ve yakınlarında bulunmaktadır.

GYP’nin idari ofisi Ankara’dadır, ayrıca Irak ofisi de bulunmaktadır. Türkiye’nin güneyindeki üretim sahaların işletilmesini sağlamak için şirketin aynı zamanda Adana, Adıyaman ve Diyarbakır’da lojistik üsleri vardır. Uluslararası sondaj projelerine Irak, Bulgaristan, Mısır ve Fas dahildir.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU