RPM Sondaj Malzemeleri

Csk Sondaj Makine İmalat

CSK SONDAJ MADENCİLİK ve MÜHENDİSLİK MAK. İNŞ. TAH. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Kurumsal: 

Vizyonumuz

 

Çalışmalarında; titizlik odaklı, kişileri ve kurumları önemseyerek, mühendislik ve sondaj taahhüdlüğü de yapan firmamız CSK SONDAJ: Müşterilerimiz isteği doğrultusunda Yeraltı ve Yerüstü Hidrolik Sondaj Makineleri üretimine de başlamıştır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda Ar-ge yapan firmamız, her geçen gün makinelerine bu yenilikleri hızlı ve doğru bir şekilde katmaktadır; Güncel uygulamalar kullanarak portföyünde yer alan veya portföyüne yeni katılacak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlar.

 

Misyonumuz

Faaliyet alanlarında; en iyi teknolojileri kullanan, yenilikçi yaklaşımlarıyla bir adım öne çıkmayı amaçlayan, sadece ticari kaygılarla değil sektörün gelişmesi adına da atılımlarda bulunarak, her zaman daha iyiyi, daha kusursuz olanı hedefleyen firmamız ve firmamız çalışanları, profesyonel bakış ile amatör ruhu harmanlayarak bütün sektöre katkıda bulunmanın beklentisi ve arzusu içindedir.

 

Hakkımızda

CSK SONDAJ: Hacettepe üniversitesi jeoloji mühendisliği bölümünden, 2000 yılında mezun olan İlker Çaşka tarafından sondaj hizmetleri amaçlı olarak 25 Mart 2013 yılında Ankara'da kurulmuştur. İlker Çaşka; mesleğini 2002 yılında icra etmeye başlamış ve 11 yıl boyunca yürüttüğü sondaj-enjeksiyon işlerinin yanı sıra aynı firmanın makine imalatına da el atması ile birlikte kendiside bu alanda devam etmeyi uygun görmüş ve imalatı yapılan sondaj makinelerinin yapım aşamasından satışına kadar bir çok alanında bulunarak gerekli deneyime ve donanıma sahip olmuş, bu firmanın genel müdürlüğünü yaparken kazandığı deneyimi ve donanımı müşterilerine daha iyi bir biçimde aktarmak için buradaki görevinden ayrılmayı uygun görmüştür.

Mesleğini, sondaj ve enjeksiyon işlerine yeniden adım atarak sürdürmeyi planlarken, müşterierinin de talepleri ile Hidrolik Sondaj Makineleri Üretimi ve Sondaj Ekipmanları satışına devam etmektedir. İthal edilen ürünlerin yanısıra ürettiği ekipman ve yedek parçalarla da, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti verme amacını; kurumsal ve kişisel sorumluluk haline getirmiştir.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30-18:30
Cumartesi
08:30-18:30
Pazar
-
MENU