Başkent Jeotermal Su Sondajı

Başkent Jeotermal Su Sondajı

Alsancak Mah. Keskin Cad. 2143 Sok. No:2 Etimesgut, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Firmamız , Sondaj Sektörün De 1998 Yıllın Da Ankara Etimesgut Da Kurularak Faaliyetlerine Başlamıştır.

Başkent Jeotermal Su Sondajı Hakkında

Firmamız , Sondaj Sektörün de 1998 yıllın da  Ankara Etimesgut da kurularak faaliyetlerine başlamıştır..

Günümüz  itibari ile hizmet sektörünü genişleterek , gelişen teknoloji ve sanai yi takip etmiş bütün makine parkurunu yenilemiştir.Bir çok Resmi iş ve Özel  sektör de hizmet vermiş olan firmamız   17 Yıldır sektörde tanınmış, güven kazanmış  gerek   müşteri ilişkileri gerek ise tedarikçi firmaları ile her konu da  güven kazanarak  sağlam bir firma olmayı başarmıştır.

 

Başlıca Hizmetlerimiz, Firmamız :  Su Sondajı(Rotary&Çamurlu), Havalı Sondaj(Köpüklü), Jeotermal Sondaj, Gözlem Kuyuları, Jeofizik etüt, Hidro Jeoloji, Zemin İyileştirme,  Drenaj Kuyuları, Keson Kuyuları, Kuyu Geliştirme, Mini Forekazık, Baraj, Gölet, Termik Santral, Hidro Elektirik Santral Sondajları, Köprü Ayakları, Baraj Kurutmaları, Tünel Havalandırma Bacaları & Baca Sondajları  ve Bunların da yanın da  Kuyu Ruhsatları, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri, Dalgıç Pompa, Hidrofor  Satış & Servis, Sondaj Boruları, Sondaj Malzemeleri Alış ve Satış olarak Hizmet vermektedir.

 

"Tüm  işlerinizi Anahtar Teslim olarak yapan ,sağlam bir ekibe sahip işimizi profesyonel yapan bir   firmayız.."

"Suya  İhtiyac Duyulan Türkiye'nin Her Bölgesin de Hizmet vermekteyiz."

" 20 cm den 80 cm Çaplara ve  max 1200 m  Kadar  Derin Sondaj kuyuları Yapabilendonanıma sahip Bir Firmayız"

Sondaj Maaliyetli ve Zahmetli bir iştir.. Yatırımlarınızın, Yapacağınız Masraflarınızın  değerli olan Zaman ve Emeğinizi boşa harcamamanız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Sondaj Önemli olduğu kadar Hassas,  İnce, Teknik, Tecrübe ,Yetenek ve Profesyonellik İsteyen bir  iştir. Bu bilinç ve şuur ile  Makinelerimiz bölgenin en iyi teknik özelliklerine sahiptir. Sondaj işleriniz Özel Deneyimli DSİ belgeli Sondörlerimizce yapılmaktadır.

Başkent Sondaj Hiç bir şekilde  işini şansa bırakmaz , İşini garanti olarak yaparak müşterilerine tam güven verir.

"Önceliğimiz İNSAN"  olan bir İŞ AHLAKI anlayışıyla çalışmaya gayret gösteriyoruz.

Personellerimizin,  iş sağlığı ve can güvenliği bizim  için İnsana verilen değer olarak son derece önem taşımaktadır. Aynı bilinç ve şuur ile Doğaya ve çevreye karşı sonn derece titizlik ile duyarlı olmaya çaba sarfediyoruz.

Önce Kendimize sonra yapmış olduğumuz işe güveniyoruz bu nedenle  Sondaj kuyularımıza 5 YIL GARANTİ verek yapmış olduğumuz işin arkasın da durmanın taahütünü veriyoruz.

Bu Taahüdü bizi tercih eden tüm müşterilerimize ayırtetmeksizin vermekteyiz. Referanslarımızdan herhangi birine bizleri sorabilir teyit edebilirsiniz.

Amacımız Profesyonel bir İş çıkartmaktır. Profesyonel yapılan her   işin aynı zaman da müşteri memnuniyeti  olduğunun bilincin de ve farkında olan bir firmayız.

Tüm Müşterilerimize ; Bizlere olan itimatlarından ve katmış oldukları değerlerden ötürü teşekküreder..İş hayatların da başarılarının devamlılığını dileriz..Bizleri Tercih etmek isteyen Yeni müşterilerimizi de Referanslarımız arasında görmekten Onur duyarız..

"Su Her şeyin Özü'dür " Saygılarımızla…

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright - 2010 sondajcilar.com'un her hakkı saklıdır.